Szukaj
  • Asystent Farmera

Kim jesteśmy - zespół Asystenta Farmera.

Aktualizacja: 6 maj 2019


Kim jesteśmy?


🍀 Przede wszystkim, jesteśmy kolegami ze szkolnej ławki. Znamy się od wielu lat i postanowiliśmy wspólnie stworzyć coś dobrego!

Już wcześniej mieliśmy różne pomysły, ale Asystent Farmera stał się tym, na którym postanowiliśmy skupić całą naszą uwagę.
🍀 Pomysłodawcą Aplikacji jest Szymon (po lewej), który jest jednocześnie jej programistą i to właśnie on jest bezpośrednim autorem wszystkiego co widzicie na swoich wyświetlaczach używając Asystenta Farmera!


🍀 Natomiast Maciej (po prawej) zajmuje się marketingiem, czyli wszystkim innym poza programowaniem!


Oczywiście podział obowiązków nie jest sztywny i wszelkie zmiany konsultujemy ze sobą, współpracujemy w każdym aspekcie i na każdym etapie realizacji projektu. Aby Asystent Farmera stawał się jak najbardziej funkcjonalną, możliwie prostą i przyjazną dla Użytkownika aplikacją, wszelkie modyfikacje na bieżąco konsultujemy z dziesiątkami aktywnych użytkowników. Naszą ambicją jest, aby ewidencjonowanie zabiegów agrotechnicznych było dla rolnika czynnością tak prostą jak telefon do przyjaciela. Każda opinia jest dla nas bezcenna, bo pozwala szybciej osiągać zamierzone cele. Każdy dzień użytkowania Aplikacji inspiruje nas do wprowadzania nowych,

przydatnych funkcji. Obecnie już setki użytkowników rozpoczęło współpracę z

Asystentem Farmera. 🍀 Dołącz do nas a przekonasz się, że zyskałeś właśnie nie Asystenta, lecz Przyjaciela, który będzie pamiętał dla Ciebie każdy zabieg.🍀 Szybko zyskujemy przyjaciół. Byliśmy już obecni na dwóch dużych imprezach

rolniczych. Prowadzone tam rozmowy i spotkania utwierdziły nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens i jest bardzo dobrze oceniane przez rolników, a to właśnie ich opinie są dla nas najcenniejsze.Dziękujemy, że jesteście z nami!


Obserwujcie nas na bieżąco!

0 wyświetlenia
  • Facebook
  • Ikona Google Play Społecznego

©2019 by Asystent Farmera. Polska